Netflix'in İsveç yapımı yeni dizisi Snabba Cash, 7 Nisan'da başlıyor

Netflix'in İsveç yapımı yeni dizisi Snabba Cash, 7 Nisan'da başlıyor
Netflix'in yeni dizisi Snabba Cash, 7 Nisan'da başlıyor.

Jens Lapidus'un yazdığı romanlardan uyarlanan dizi, İsveç yapımı üçleme  film üçlemesinin 10 sene sonrasını konu alıyor ve Stockholm'ün yer altı dünyasında geçecek. Sezonu 6 bölüm sürecek.

Hikâyenin merkezinde yeni şirket kurma furyasında ayakta kalmaya çalışan genç ve bekâr anne Leya yer alıyor. Leya, statü ve para hırsının her zamankinden daha güçlü olduğu bu hareketli ortamda her ne pahasına olursa olsun başarılı olmayı aklına koymuştur. Hem girişimciler dünyasının jet sosyetesi hem de suç dünyası her zamankinden daha acımasız, kaotik ve zalimdir. Bu iki dünya karşı karşıya gelince sadakat, dostluklar ve iş ortakları, hiç bitmeyen kolay para kazanma yarışında zorlu bir sınavdan geçecektir.

Başrollerde Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ali Alarik, Olle Sarri, Dada Fungula Bozela ve Jozef Wojciechowicz (Z.E) yer alıyor.  Filmlerin yapımcısı SF Studios'un yapımcısı olduğu yeni diziyi Oskar Söderlund (The Fat and the Angry) ve Lapidus kaleme aldı. Tesha Crawford ise yönetmenliği üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER