Taylor Kitsch, Chris Pratt'in yeni dizisi Terminal List'in kadrosunda

Taylor Kitsch, Chris Pratt'in yeni dizisi Terminal List'in kadrosunda
Taylor Kitsch, Chris Pratt'in yeni dizisi Terminal List'in kadrosunda.

Şubat başında duyurulan diziyi Amazon Prime yayınlayacak. Antoine Fuqua’nın yöneteceği, David DiGilio’nun senaryosunu üstlendiği projenin yapımını MRC Television üstlendi. Jack Carr'ın roman serisinden uyarlanan dizide Pratt, kendi yapım şirketi Indivisible Productions ile Fuqua ise kendi şirketi Fuqua Films ile projeye dahil oldular.

Komplo gerilim türündeki The Terminal List, Amerikan Donanması’nın özel kuvvetleri Navy SEALs’ın çok önemli ve gizli bir operasyonundayken görevli olduğu müfrezesi pusuya düşürülen James Reece’in yaşadıklarını anlatıyor. Reece, hem arkadaşlarını kaybetmenin suçluluğuyla hem de çelişkili hatıralarıyla geri döner. Ancak yeni kanıtlar ortaya çıkınca kendisine karşı çalışan karanlık güçler olduğunu keşfeder.

Kitsch, bir dönem SEAL'de görev alan ve şimdilerde CIA için çalışan Ben Edwards'ı canlandıracak. James'in en yakın arkadaşı olan Ben, zekasını ve yeteneklerini kullanarak James'e intikamını almada yardım edecek.

Friday Night Lights dizisiyle bilinen Taylor Kitsch'in TV kariyerinde Waco, True Detective ve Shadowplay dizileri de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER