Türkü Turan, Seni Çok Bekledim dizisine yeni rolüyle dahil oldu!

Türkü Turan, Seni Çok Bekledim dizisine yeni rolüyle dahil oldu!
Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’ seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin Cuma akşamı ekrana gelen bölümünde  Türkü Turan’ın hayat verdiği  ‘Zahide’, geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti. Senaryo gereği canlandırdığı ‘Zahide’nin ölmesiyle ‘Bahçıvan Hasan’ın kardeşi ‘Meryem’ olarak yeni imajıyla diziye sürpriz bir giriş yapan Türkü Turan büyük merak uyandırdı.
 
“MERYEM İS LOADİNG…”
 
Öte yandan yeni karakteri ‘Meryem’in gelişini sosyal medya hesabından duyuran Türkü Turan, paylaştığı fotoğrafın altına “Meryem is loading” yazarak yeni karakteri ile ilgili ipucu verdi. Diziye 4’ncü bölümden itibaren dahil olan Meryem, Zahide’nin tam zıddı karakterde biridir. Hayata boş vermiş bir hali vardır. Sözünü kimseden sakınmayan, hiç kimseye eyvallahı olmayan, hafif agresif bir karakter olan ‘Meryem’, seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.
 
GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
 
Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un yaptığı dizinin dev kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.
 
‘Seni Çok Bekledim’ her Cuma Star’da…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER