Dünyaca ünlü sunucu Richard Quest, Kapadokya’yı dünyaya tanıtıyor!

Dünyaca ünlü sunucu Richard Quest, Kapadokya’yı dünyaya tanıtıyor!
CNN’in dünyaca ünlü sunucusu Richard Quest, ‘Quest’s World of Wonder’ programı için Kapadokya’yı ziyaret etti.
 
Richard Quest 'Quest's World of Wonder' programında, Kapadokya gibi özel ve benzersiz özellikleri ve hikayeleri olan yerleri keşfediyor. Program için ikinci defa Türkiye’yi ziyaret eden Quest, bir önceki ziyaretini 2019 yılında İstanbul için yapmış, CNN’in dünya genelindeki izleyicisine İstanbul’u tanıtmıştı.
 
Quest, programda Kapadokya’nın UNESCO’nun Dünya Mirası listesinde yer almasına katkı sağlayan özelliklerinden bazılarına tanıklık etti. Ziyareti sırasında, Kapadokya’nın panoramik manzarasını izlemek için sıcak hava balonuyla gezintiye çıktı, ardından Derinkuyu yeraltı şehrini ziyaret etti ve bölgenin eşsiz coğrafi yapılarından Peri Bacalarını inceledi.
 
Kapadokya ziyaretini anlatan Richard Quest: “Çok özel bir yer. Çok farklı ve keyif veren tecrübelerle Kapadokya, türünün tek örneği bir manzaraya sahip.  Bu özel yerin eşsizliğini kendiniz görmek ve tecrübe etmek isteyeceksiniz şeklinde konuştu.
 
Quest’s World of Wonder programı CNN International kanalında 20 Şubattan itibaren aşağıdaki tarihlerde yayınlanacak (Türkiye Saati):
 
20 Şubat Cumartesi saat 09:30
21 Şubat Pazar saat 06:00 ve 09:00
22 Şubat Pazartesi saat 09:30
27 Şubat Cumartesi saat 09:00 ve 14:00
28 Şubat Pazar saat 21:00
1 Mart Pazartesi saat 06:00BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER