Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi The One, 12 Mart'ta başlıyor

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi The One, 12 Mart'ta başlıyor
Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi The One, 12 Mart'ta başlıyor.

John Marrs'ın 2017’de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan diziyi Howard Overman (Misfits) hazırladı. İlk sezonu 8 bölüm sürecek dizinin başrolünü Hannah Ware’in (The First, Betrayal) üstlendi. Kadroda Dimitri Leonidas, Amir El-Masry, Stephen Campbell, Wilf Scolding, Diarmaid Murtagh, Gregg Chillin, Zoe Tapper ve Stephen Campbell Moore da yer alıyor.

DNA testinin ruh eşini ve mükemmel partneri bulabildiği bir dünyada bu hizmeti sağlayan teknoloji şirketi MatchDNA’nın kurucularının, çalışanlarının ve bu hizmeti kullanmaya karar veren kişilerin başından geçenler anlatılacak.

Ware, şirketin hırslı ve dürtüleriyle hareket eden kurucu CEO’su Rebecca’yı canlandırıyor. Leonidas, Rebecca’nın en iyi arkadaşı ve şirketi kurucu ortağı James’i canlandırıyor. El-Masry, James ve Rebecca’nın en yakın arkadaşı Ben’i canlandırıyor. Moore, MatchDNA’nın yatırımcılarından Damian rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Scolding ise MatchDNA’nın sevilen yüzü ve Rebecca’nın ortağı Ethan'ı oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER