Joel Kinnaman, In Treatment'ın yeni sezonunun kadrosunda

Joel Kinnaman, In Treatment'ın yeni sezonunun kadrosunda
Ekrana geri dönmek için hazırlıklarına devam eden In Treatment dizisinin yeni sezon kadrosuna Joel Kinnaman da dahil oldu.

Temmuz ayında ilk kez dizinin HBO ekranlarına dönebileceğinin haberi gelmiş, Ağustos ayında ise kesinleşmişti. Başrolünde Uzo Aduba'nın yer aldığı sezonda Anthony Ramos, Liza Colón-Zayas, John Benjamin Hickey ve Quintessa Swindell da rol alıyor.

Aduba, yeni sezonda Dr. Brooke Lawrence isimli bir psikoloğu canlandıracak. Üç farklı hastayla görüşecek olan Lawrence, bir yandan da kendi problemleriyle uğraşacak. Kinnaman ise Brooke'un bir ayrılıp bir barıştığı, yeniden ortaya çıkması Brooke'un özel hayatında daha fazla karmaşaya yol açan erkek arkadaşı Adam'ı canlandıracak.

Çekimleri Los Angeles'ta devam eden In Treatment, bu yıl içinde yeniden ekranda olacak. Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi, 2008-2010 yılları arasında ekrana gelmiş ve üç sezon sürmüştü. İsrail yapımı BeTipul'un uyarlaması olan dizinin ilk üç sezonunun başrolünde Gabriel Byrne yer alıyor. Bölümleri yarım saat süren In Treatment'ta Dr. Paul Weston'ın hastalarıyla ve kendi psikoloğuyla olan haftalık seansları ekrana geliyor.
 
The Killing, Altered Carbon, House of Cards, Hanna gibi dizilerle bilinen Kinnaman, son olarak Apple TV'ta yayınlanan For All Mankind dizisiyle ekrana geldi. Yakında The Suicide Squad filmiyle sinema ekranlarında da olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER