Netflix'in Pieces of Her dizisinin kadrosu belli oldu

Netflix'in Pieces of Her dizisinin kadrosu belli oldu
Jessica Barden, David Wenham, Joe Dempsie, Jacob Scipio, Omari Hardwick
Netflix'in Pieces of Her dizisinin kadrosu açıklandı.

Şubat 2019'da duyurulan projenin başrolünde Toni Colette yer alıyor. Kadroda ayrıca Jessica Barden (End of the F***ing World), David Wenham (Lion), Joe Dempsie (Game Of Thrones)Jacob Scipio (Bad Boys for Life) ve Omari Hardwick'in (Power) bulunduğu da açıklandı. Karin Slaughter'ın aynı isimli romanından uyarlanan projenin sezonu sekiz bölüm sürecek. Charlotte Stoudt (Homeland, House of Cards) senaryoyu ve showrunnerlığı, Made Up Stories şirketi yapımını, Minkie Spiro (The Plot Against America) ise yönetmenliği üstlendi. 

Bir cumartesi öğlen alışveriş merkezine giden anneyle kızı kendilerini aniden saldırı altında bulurlar. Andy Oliver'ın gördükleri annesi Laura'yla ilgili algısını tamamen değiştirir. Annesi olaydan sonra kaçmaya başlayınca önceki kimliğiyle ilgili parçalar bir araya gelir ve genç kızın çocukluğuyla ilgili sırlar ortaya çıkar.

Dizide bahsi geçen kızı Bella Heathcote, anneyi ise Collette canlandıracak. 

Barden, kontrol takıntısı olan milyarder babasından kurtulup özgürlüğünü kazanmak isteyen Jane'i oynayacak. Wenham, üç kardeşin en büyüğü Jasper'a hayat verecek. Jasper, babasını geçmeye çalışan, ancak hırsı kendisini tüketen bir adam. Dempsie ise aileye girmek için kardeşlerden Andrew'la arkadaşlık kuran Stanford öğrencisi Nick'i oynayacak. Karizmatik bir lider profilinde olan Nick, insanların neye ihtiyacı olduğunu bilen ve bunları onlara söz de veren, ancak tersine gelinmeyecek birisi.

Scipio ise annesiyle ilgili gerçeğin peşinde olan Andy'yi takip eden gizemli yabacı Michael Vargas'ı oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER