Netflix, İstanbul'da açacağı ofis için iş ilanı verdi

Netflix, İstanbul'da açacağı ofis için iş ilanı verdi
Netflix, İstanbul'da açacağını duyurduğu ofis için iş ilanı verdi.

Yönetici alımı için verilen ilanın açıklamasında "EMEA’daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul'daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak," ifadeleri yer alıyor.

Söz konusu pozisyona başvuracak adayların benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip olması; sosyal ilişkilerde başarılı ve iyi bir ekip çalışanı olması; motivasyonu yüksek, proaktif ve küçük ya da büyük herhangi bir sorun için çözüm üretmekten korkmayan; ofisin ihtiyaçlarına karşılık verebilen program çözme becerileri yüksek; kültürü net olarak kavrayan; Gmail, Google Docs vs.yi iyi kullanan; bazen alışıldık ofis saatleri dışında da çalışabilecek; Almancayı ve İngilizceyi iyi yazan ve konuşan kişiler olması gerekiyor.

İşe alınacak kişi EMEA bölgesinin işyeri sorumlusu Frans van Eersel'e bağlı olacak. Netflix Jobs isimli web sitesi üzerinden duyurulan iş ilanına Linkedin üzerinden de başvuru yapılabiliyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER