SAYGI'nın dizi müzikleri dijital platformlarındaki yerini aldı!

SAYGI'nın dizi müzikleri dijital platformlarındaki yerini aldı!
Inter Medya’nın yapımcılığında geçtiğimiz yılın ekim ayında BluTV’de yayına giren SAYGI dizisinin orijinal dizi müzikleri Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde tüm dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.
 
SAYGI dizisi, adalet kavramını farklı bir bakış açısı ile ele alan hikayesinin yanı sıra müzikleri de izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştı. Toplumsal yozlaşmaya karşı  çözümü kendi adaleti ile arayan Ercüment Çözer’in, kendisi gibi saygısızlara savaş açan iki genç ile yollarının kesişmesini anlatan SAYGI dizisinin müzikleri Sertaç Özgümüş’e ait.
 
Sertaç Özgümüş’ün ritm ve farklı bir ruh kattığı bu albüm, 12 Ocak 2021 tarihinde,32 platform üzerinde ve toplam 243 ülkede Türkçe-İngilizce-İspanyolca-Rusça dillerinde eşzamanlı olarak yayına girdi.
 
Inter Medya’nın ikinci yapımı olan SAYGI dizisinin kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Erkan Can, Rojda Demirer ve Tansu Biçer gibi tecrübeli isimler bulunuyor. Dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem, yönetmeliğini ise Ali Taner Baltacı üstleniyor. Toplumda gün içerisinde görmezden gelinen, yok sayılan ve zaman içinde unutulan saygısızlıklara baş kaldıran bir hikayesyi anlatan SAYGI dizisi,Türk dizi tarihinde efsaneleşmiş olan sosyopat karakter Ercüment Çözer’in saygıya karşı olan takıntısının özüne inip, toplumdaki yansımalarını takip ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER