Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Heartstopper & Glitch

Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Heartstopper & Glitch
Netflix'ten iki dizi duyurusu daha geldi.

* Heartstopper:

Alice Oseman imzalı aynı isimli çizgi romandan uyarlanacak. Oseman diziyi kendisi uyarlayacak ve sezonu 8 bölüm sürecek. Yapımını See-Saw Film, yönetmenliğini Euros Lyn (Top of the Lake, State of the Union) üstlenecek.

Nick ve Charlie erkeklere özel bir okulda birlikte okumaktadır. Charlie, eşcinselliği açık olarak yaşayan gergin, çok düşünen bir gençken Nick, neşeli ve temiz kalpli bir rugby oyuncusu olarak öne çıkmakta. Bu iki genç bir gün bir araya geldikten sonra Charlie, kısa sürede Nick'ten hoşlanmaya başlar. Her ne kadar kendisi bir şansının olmadığını düşünse de aşk, farklı şekillerde işlemektedir ve Nick, Charlie'nin düşündüğünden de fazla onunla ilgilenmektedir.

Heartstopper, aşk, arkadaşlık, sadakat ve akıl hastalığı üzerine bir yapım ve Nick ile Charlie'nin küçük hikayelerinden oluşan hayatları bir araya gelerek büyüyecek.

* Glitch:

Netflix'in Güney Kore yapımı Extracurricular dizisinin yaratıcısı Gin Han-sai'nin hazırladığı yeni bir dizi olarak ekrana gelecek. Studio 329, bu dizinin de yapımını üstlenecek.

Kayıp erkek arkadaşını bulmaya çalışan Hong Ji-hyo, bir ışık süzmesiyle ortadan kayboluverenleri geri getirmeye çalışan bir UFO kulübünün üyelerinden yardım ister.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER