Snowpiercer, şimdiden 3. sezon onayını aldı

Snowpiercer, şimdiden 3. sezon onayını aldı

Showpiercer dizisi şimdiden gelecek sezonunu garantiledi. İkinci sezonu 25 Ocak'ta başlayacak olan dizi üçüncü sezon onayını aldı. Ayrıca diziden yeni bir tanıtım da geldi.

Dizinin birinci sezon finalinde Mr. Wilford, yeni bir trenle ortaya çıkmıştı ve bölümün sonuna doğru Melanie'nin öldüğünü düşündüğü kızı Alexandra (Rowan Blanchard) görünmüştü. Gelecek sezonda Mr. Wilfrod karakteriyle Sean Bean ekranda olacak. Yeni bir teknoloji, yeni plan ve yeni bir trenle ortaya çıkan Mr. Wilford ile Layton arasında bir güç çatışması çıkacak. Wilford'ın ortaya çıkışı trendekilerin sadakatinin bölünmesine sebep olurken Melanie'nin yeni keşfi insanlığın kaderinde önemli bir rol oynayacak.

Aynı isimli bir filmle sinemaya da gelen Snowpiercer dizisinin kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Steven Ogg yer alıyor. Dizinin bölümlerini Netflix de yayınlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER