NBC'den üç yeni dizi geliyor: La Brea, American Auto & Grand Crew

NBC'den üç yeni dizi geliyor: La Brea, American Auto & Grand Crew
ABD'nin ulusal kanallarından NBC, üç yeni diziye onay verdiğini duyurdu. 2021-2022 sezonu için hazırlanan yeni dizilerin birisi drama, diğer ikisi komedi.

La Brea: Başrolde Natalie Zea (The DetourJustified) yer alıyor. Los Angeles'ta devasa bir obruk açıldığında bir anne oğluyla birlikte kocasından ve kızın ayrı kalır. Bunun üzerine kendilerini ilkel bir dünyada bir grup yabancıyla birlikte bulurlar. İçinde bulundukları gizemi çözüp eve dönebilmek için hayatta kalmalı ve birlikte çalışmalıdırlar.

American Auto: Kahkaha efektsiz bir komedi dizisi. Büyük bir Amerikan araba şirketinin Detroit'deki merkezinde geçecek, hızla değişen endüstriye ayak uydurabilmek için şirketin kimliğini yeniden yapılandırmaya çalışan ve bocalayan bir grup şirket yöneticisini konu alacak. Kadro: Ana Gasteyer, Jon Barinholtz, Harriet Dyer, Humphrey Ker, Michael B. Washington, Tye White, X Mayo.

Grand Crew: Kahkaha efektsiz bir komedi dizisi. Bir şarap barındaki bir grup siyah arkadaşın hayat ve aşkla ilgili inişleri ve çıkışları anlatılacak. Kadro: Echo Kellum, Nicole Byer, Justin Cunningham, Carl Tart, Aaron Jennings.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER