Maraşlı dizisinin afişi yayınlandı!

Maraşlı dizisinin afişi yayınlandı!
Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” dizisi ATV ekranlarından izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizide Maraşlı ve Mahur karakterlerini canlandıran başarılı oyuncular Burak Deniz ve Alina Boz izleyenlerin gönlünü fethedecek.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği Maraşlı; çarpıcı hikayesi, sıra dışı tarzı, sürükleyici temposu ve görkemli kadrosuyla her hafta Pazartesi günü 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlere soluksuz anlar yaşatacak.

Burak Deniz’in eski asker Maraşlı’yı, Alina Boz’un ise yurt dışında eğitim gördükten sonra ülkesine dönen başarılı fotoğraf sanatçısı Mahur’u canlandırdığı dizide ikili, uyumları ve başlarına gelen olaylar ile gündeme oturacak.

Dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan ‘Maraşlı’nın, bir gün istemeden bir savcının ölümüne tanık olan ve fotoğraflarını çeken ‘Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, Maraşlı ve Mahur’un hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmelerini konu alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER