TLC’nin sevilen programları yılbaşı gecesi evlerinize konuk oluyor!

TLC’nin sevilen programları yılbaşı gecesi evlerinize konuk oluyor!
Yeni yıl için geri sayım başladı. TLC’nin sevilen programları, Perşembe günü yılbaşı özel bölümleriyle gün boyu TLC ekranlarında!

TLC ekranları 31 Aralık’ta dopdolu. Leziz kurabiyelerden çılgın yılbaşı süslerine, muhteşem yılbaşı evlerinden yeni yıla özel market alışverişine rengarenk, ışıl ışıl bir yılbaşı keyfi gün boyu TLC’de.
 
5 yarışmacının en iyi yılbaşı kurabiyelerini yapmak ve 10 bin dolarlık ödülü kazanmak için yarıştığı Kurabiye Savaşları 10:00’da, en etkileyici ve büyüleyici yılbaşı pastasını yapmak için yarışan şefler ile Harika Pastalar Diyarı 13:00’te, 10 bin dolarlık büyük ödülü kazanmak için birbirinden yaratıcı ve eşsiz yılbaşı süslemeleri hazırlayan çiftlerin macerası Çılgın Yılbaşı Süsleri ise 14:00’te TLC ekranlarında olacak.
 
Ülkeyi bir uçtan diğer uca gezerek evlere büyüleyici yılbaşı ruhunu getiren ve NSYNC müzik grubuyla tanınan Lance Bass ile Muhteşem Yılbaşı Evleri 16:00’da, şeflerin hem yemek hem de hızlı alışveriş yeteneklerini sergilediği Market Oyunları Yılbaşı Özel 17:00’de, Yiyecek Fabrikası ise 19:00’da ekranlara gelirken gün boyu yeni yıl ruhunu yansıtan programlar, birbiri ardına yayınlanmaya devam edecek.
 
Başrollerinde Reese Witherspoon ve Vince Vaughn’ın yer aldığı Zoraki Tatil 22:00’de ekranlara gelirken, yeni yılın ilk saatlerinde korku ve dehşetin ele geçirdiği ürpertici hikayeler ile Evde Tek Başına 24:00’te izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak.
 
Acımasız Kış Yılbaşı Özel, 2021’nin ilk programı olarak 01:00’de, Doktor Çıbanım Yılbaşı Özel ise 02:00’de TLC’de ekranlara gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER