İlker Kaleli, The Serpent dizisinde Vitali Hakim'e hayat verecek

İlker Kaleli, The Serpent dizisinde Vitali Hakim'e hayat verecek
İlker Kaleli, BBC'de yayınlanacak The Serpent dizisiyle yakında izleyici karşısında olacak. Dizide iki bölüm rol alan Kaleli, Vitali Hakim karakterini canlandıracak.

Sezonu 8 bölüm sürecek mini dizi 1 Ocak'ta başlayacak. Kadrosunda Jenna Coleman, Billy Howle ve Ellie Bamber gibi isimlerin de yer aldığı The Serpent'in konusu gerçek bir hikayeye dayanıyor ve 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini konu alıyor. 20. yüzyılın en azılı suçlularından biri olan Charles Sobrhaj'ı Tahar Rahim canlandırıyor.

Vitali Hakim, Sobrhaj'ın ilk kurbanlarından birisi olarak biliniyor. Türkiyeli bir Yahudi olan Hakim, Tayland'da dövülerek ve yakılarak öldürüldü.

The Serpent dizisinde rol alan oyuncuların arasında Alice Englert, Mathilde Warnier, Gregoire Isvarine, Sahajak Boonthanakit, Fabien Frankel, Chicha Amatayakul, Surasak Chaiyaat, Ruby Ashbourne-Serkis, Armand Rosbak, Ellie de Lange ve Amesh Edireweera gibi isimler de bulunuyor.

ITV Studios'un bir parçası olan Mammoth Screen yapımcılığında hayata geçirilen dizi, İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix’te yayınlanacak. The Serpent'ın çekimleri pandemi nedeniyle Mart ayında durdurulmuş ve Tayland'dan İngiltere'ye taşındıktan sonra Ağustos sonunda tamamlanabilmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER