Kevin Spacey, bir Noel videosuyla yeniden ortaya çıktı

Kevin Spacey, bir Noel videosuyla yeniden ortaya çıktı
Kevin Spacey, bir Noel videosuyla yeniden ortaya çıktı.

#MeToo hareketi sonrası hakkında ortaya çıkan pek çok taciz suçlamasının ardından House of Cards dizisinden kovulan Spacey, kariyerindeki büyük çöküşün ardından kabuğuna çekilmişti. Ancak o dönemden beri dizide canlandırdığı Frank Underwood karakterini canlandırdığı Noel videolarını yayınlamaya devam ediyor. Spacey'den kısa süre önce "1-800-XMAS" başlıklı bir 2020 videosu geldi.

Önceki yılın videolarında kendisi hakkındaki suçlamalara üstü kapalı cevaplar veren veya meydan okuyan oyuncu, bu yılın videosunda 2020'de acı çekenler hakkında yorumlarda bulunuyor. Spacey videoda, "Artık ayakta kalamayacağınız bir yerde duruyorsanız, acı çekiyorsanız, yardıma ihtiyacınız varsa, suçluluk veya utanç hissediyorsanız, kimliğinizle mücadele ediyorsanız, sırtınız duvardaysa ya da sizin için bir yol olmadığını hissediyorsanız, durumunuz ne olursa olsun, size bir yol olduğuna söz veriyorum. Bu tatil sırasında ve ötesinde, yani şu anda hissetmeseniz bile, dışarıda anlayan ve yardımcı olabilecek insanlar var, çünkü yalnız değilsiniz." diyor.

Taciz suçlamalarının ardından hakkında birden fazla ülkede dava açılan Spacey'in davalarının bazısı reddedildi veya davacının hayatını kaybetmesi nedeniyle düştü. Son olarak Eylül 2020'de oyuncu Anthony Rapp ve ismi açıklanmayan bir kişi kendisi hakkında davacı oldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER