Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları belgeseli BBC Earth’te ekrana gelecek!

Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları belgeseli BBC Earth’te ekrana gelecek!
BBC Earth’te Ocak ayında ilk bölümü ile ekrana gelecek olan “Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları” belgeseli Norveç’ten Yeni Zelanda’ya altı farklı coğrafyada, altı farklı hikaye ile izleyicileri büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana arkeolojiden tarihe, coğrafi keşiflerden vahşi yaşama kadar Britanya’nın kıyı şeritlerini keşfeden “Kıyı” ise Ocak ayında yedinci sezonu ile ekranlara geliyor. BBC Earth, Digiturk 183., Tivibu 110. ve Dsmart 56. kanallarından izlenebiliyor.

Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları (1x 6)
Yapım, izleyicileri Norveç, Kanada, İsviçre, Galler, İspanya ve Yeni Zelanda’nın eşsiz manzarası eşliğinde büyüleyici bir tren yolculuğuna davet ediyor. Güzergah boyunca  farklı ülkelerde yaşayan insanlarla, tren mühendisleriyle, demiryolu çalışanlarıyla, demiryolu ve peron inşaatçılarının çarpıcı hikayelerini ortaya çıkaran tarihçilerle tanışacağınız belgesel 13 Ocak Çarşamba günü Pazar günü saat 23:00’de BBC Earth ekranlarında olacak.

Kıyı (7X6)
Yedinci sezonda arkeolog ve sunucu Neil Oliver, Britanya'nın muhteşem ve sonsuz çeşitlilikteki kıyı şeridinin tüm detaylarını inceliyor. Yeni sezonda Oliver ve ekibi, gel - git bilmecesini araştırıyor, vahşi kıyıları keşfediyor, adaları turluyor, maceraya açılan limanları keşfediyor, sınırların ötesinde bir hayat yaşıyor ve plajların gizli yaşamını ortaya çıkarıyor. Çarpıcı hava fotoğrafçılığı ile de her bölüm, İngiltere'nin nefes kesen kıyı manzarasına açılan bir keşif yolculuğu haline geliyor. “Kıyı”, yeni sezonunun ilk bölümü ile 1 Ocak Cuma günü saat 19.00’da BBC Earth ekranlarında seyircisiyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER