Dylan Sprouse, The Sex Lives of College Girls dizisinin kadrosuna katıldı

Dylan Sprouse, The Sex Lives of College Girls dizisinin kadrosuna katıldı
Dylan Sprouse, The Sex Lives of College Girls dizisinin kadrosuna katıldı.

HBO Max'te ekrana gelecek komedi dizisini Never Have I Ever dizisinde de birlikte çalışan Mindy Kaling ve Justin Noble hazırlayacak. Sezonu 13 bölüm sürecek projenin kadrosunda Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Renée Rapp ve Alyah Chanelle Scott da yer alıyor.

New England'daki Essex College’da okumaya başlayan dört kadın öğrenci aynı yurt odasında birlikte kalmaya başlayacak.

Pauline Chalamet, akademik olarak üniversiteye hazır olsa da sosyal olarak tam hazır olmayan, Arizona’nın mütevazı banliyösünden gelen başarılı ve zeki Kimberly’yi canlandıracak. Amrit Kaur, ne düşündüğünü söylemekten asla çekinmeyen, komedi takıntılı ve kendine çok güvenen, Kuzey New Jersey'den Bela'yı oynayacak.

Renée Rapp, ailenin Essex’te okuyan dördüncü nesil öğrencisi Leighton'ı canlandıracak. New York'un en zengin ve Cumhuriyetçi ailelerinden birisine mensup ve kendisini (başkalarının aksine) harika bir aileden gelen normal ve klas biri olarak tanımlıyor. Alyah Chanelle, ülkedeki en güçlü siyah senatörün tek kızı Whitney’i oynayacak. Los Angeles'taki elit bir okuldan mezun olan Whitney, kuru bir mizah anlayışına sahip ama güçlü ve kendinden emin biri. Ayrıca Essex futbol takımı için ciddi bir yıldız adayı.

Kadroya yeni dahil olan Sprouse ise Essex'te okuyan üçüncü sınıf öğrencisi Nico'ya hayat verecek. Nico'nun yolu bir şekilde dört karakterle de kesilecek. Ekran kariyeri sinema ağırlıklı olan Dylan Sprouse, TV'de yer aldığı Disney projeleriyle de biliniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER