BBC'den iki yeni dizi geliyor: Life After Life & The Offenders

BBC'den iki yeni dizi geliyor: Life After Life & The Offenders
BBC'den iki yeni dizi geliyor.

* Life After Life:

Kate Atkinson'ın ödüllü romanı Life After Life'dan uyarlanacak dizinin sezonu 4 bölüm sürecek. Yapımını House Productions (Brexit) üstlenecek. Bash Doran (Outlaw King, Traitors) ve John Crowley (Brooklyn) diziyi hazırlayacak. Çekimler Bahar 2021'de yapılacak.

1910'daki bir gece hayatını kaybeden Ursula Todd aynı gece tekrardan hayata döner. Ursula, daha sonra kendisine tekrar tekrar yeniden doğacağı alternatif bir zaman ve hayat bulmaya devam eder. Öyle ki macerası iki dünya savaşına ve Hitler'le karşılaşmaya kadar uzar.

* The Offenders:

Oscar ödüllü aktör Christopher Walken'in başrolünde yer alacağı bir dizi. Amazon Prime'la ortak yapım olan dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Stephen Merchant (The Office) ve Elgin James (Mayans M.C.) hazırlayacak. Dizinin yapımını Big Part ve Merchant'ın şirketi Four Eyes üstlendi.

Kadroda Merchant, Rhianne Barreto (Honour, Hanna), Gamba Cole (Hanna), Darren Boyd (Killing Eve), Clare Perkins (EastEnders) ve Eleanor Tomlinson (Poldark) da yer alıyor. Mart ayında başlaması planlanan çekimler pandemi nedeniyle ertelendi ve Bristol şehrinde kısa süre önce yeniden başladı.

Farklı hayatlardan gelen 7 kişi, toplum hizmeti cezalarını çekmek için Bristol'da bir araya gelirler. Böylece birbirlerinin hayatına dahil olmakla kalmazlar, tehlikeli bir çeteye de bulaşıverirler. Dizide karakterlerin gerçekte kim olduğu gözler önüne serilirken hiç kimsenin tamamen iyi ya da kötü olmadığına, herkesin bir hikayesi olduğuna da dikkat çekilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER