Gary Oldman'lı Slow Horses dizisine 4 yeni isim dahil oldu

Gary Oldman'lı Slow Horses dizisine 4 yeni isim dahil oldu
Başrolünde usta oyuncu Gary Oldman'ın yer aldığı Slow Horses dizisine 4 yeni isim dahil oldu. Olivia Cooke, Jonathan Pryce, Kristin Scott Thomas ve Jack Lowden'ın kadroda yer alacağı açıklandı.

Mick Herron’un 2010 yılında yayımlanmaya başlayan roman serisi Slough House'un aynı isimli ilk kitabından uyarlanan Slow Horses, Apple TV+’ta yayınlanacak. Casus draması türündeki projeyi Graham Yost (Justified) hazırlıyor. Will Smith (Veep) ise senaryoyu üstlendi.

Şimdiden ikinci sezon onayı aldığı konuşulan dizinin çekilecek 12 bölümünün iki parça halinde yayınlanası bekleniyor. James Hawes (Black Mirror, Snowpiercer), 6 bölümlük ilk sezonu yönetecek.

Slough House, İngiliz iç istihbarat teşkilatı MI5’ın en altındaki departman. Çeşitli sebeplerden dolayı kariyerleri büyük yara almış ajanları barındıran departmanın başındaki Jackson Lamb (Oldman), vakti zamanında kariyerinin zirvesindeyken benzer şekilde kendisini burada bulmuş zeki bir adam.

Herron'un romanı genç bir adamın kaçırılması, kaçıranların internette canlı yayında kafasını kesecekleri tehdidinde bulunmasını konu alıyor. Ancak mağdurun göründüğü gibi biri olup olmadığı ve kaçıranlarla arasında şüpheli bir bağlantı olup olmadığı gibi soruları soruyor.

Lowden ve Cooke, Slough House'ın iki üyesini; Pryce ise Lowden'ın karakteri River'ın MI5'dan emekli büyükbabasını canlandıracak. Scott Thomas ise MI5'ın yüksek rütbeli isimlerinden Diana Taverner'ı oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER