HBO Max'in aktif kullanıcı sayısı 12.6 milyona çıktı

HBO Max'in aktif kullanıcı sayısı 12.6 milyona çıktı
HBO Max'in aktif kullanıcı sayısı 12.6 milyona çıktı. Üçüncü çeyrek sonunda aktif üye sayısı 8.6 milyon olarak açıklanmıştı.

AT&T'nin CEO'su John Stackey, katıldığı bir konferans yayınında geçtiğimiz bir aylık süreçte platformda geçirilen sürenin %36 arttığını açıkladı. Stankey, artışta The Undoing ve The Flight Attendant gibi yapımların etkili olduğunu belirtti. Şirket, dördüncü çeyrek göstergelerini güncellenmiş haliyle Ocak ayında açıklayacak. Stankey, açıklamasında 2025'e kadar 50 milyonu ABD'den olmak üzere 75-90 milyon arası üyeye ulaşma hedefleri olduğunu ve bu plan doğrultusunda iyi gittiklerini de ekledi.

Şirkete bağlı olan Warner Bros., 2021 filmlerini sinemayla aynı anda HBO Max'te yayınlama kararı aldı. Stackey, sektörü karıştıran bu hamleyi hem pandemi devam ederken sinemalara film sağlanacağı hem de HBO Max'te gösterilerek üyelere seçenek sunulacağı için herkes açısından kazançlı bir durum olarak nitelendirdi. Ayrıca verilen kararın film sektörünün şimdiki durumunun gerçekliğini yansıttığını ama sinema ya da dijital yayın arasında tercih yapmadıklarını da söyledi.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER