Marvel'ın yeni dizilerinden Hawkeye'nin kadrosu açıklandı

Marvel'ın yeni dizilerinden Hawkeye'nin kadrosu açıklandı
Marvel'ın yeni dizilerinden Hawkeye'nin kadrosu açıklandı.

2011'den beri Marvel evrenindeki pek çok filmde görünen Hawkeye'yi canlandıran Jeremy Renner'ın kadrosunda yer aldığı dizide Renner'a Kate Bishop karakteriyle Hailee Steinfeld eşlik edecek. Steinfeld, Apple TV+'ın dizilerinden Dickinson'da da rol aldığı için Hawkeye ile olan anlaşması gecikmişti.

Steinfield ve Renner, geçtiğimiz gün New York'ta birlikte çekim yaparken görüntülendiler.

2005'te Marvel evrenine dahil olan Kate Bishop, Hawkeye ünvanını devralan karakterlerden birisi olarak da biliniyor. Karakter aynı zamanda Young Avengers grubunun üyelerinden. Kadroya katıldığı açıklanan yeni isimlerse Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox, Zahn McClarnon oldu.

Farmiga, Kate'in annesi Eleanor Bishop'u oynayacak. Fee, Kazi adında bir karakteri oynayacak. Karakterin isminin tam halinin Marvel evreninin kötülerinden Kazimierz Kazimierczak (Clown) olduğu düşünülüyor. Dalton, Hawkeye'nin bir dönem akıl hocası olan Swordsman'e hayat verecek.

Pugh ise casus ve kiralık katil Yelena Belova'yı canlandıracak. Oyuncu, Marvel filmlerinden Black Widow'da da aynı karakterle rol aldı. Filmin vizyon tarihi şu an için Mayıs 2021. 

Cox, Marvel karakterlerinden Echo'yu oynayacak. Echo, başka insanların hareketlerini mükemmel şekilde kopyalama becerisine sahip sağır bir karakter. McClarnon, Maya'nın babası Willie Lincoln'ü oynayacak.

Disney+'ta yayınlanacak dizinin senaryosunu Jonathan Igla kaleme aldı. Sezon 6 ila 8 bölüm civarı sürecek. Çekimler New York'un yanı sıra Atlanta'da da yapılacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER