Blindspotting'in dizi uyarlamasının kadrosu açıklandı

Blindspotting'in dizi uyarlamasının kadrosu açıklandı
Blindspotting filminin dizi uyarlamasının kadrosu açıklandı.

Çekimleri Los Angeles ve Oakland'da yapılacak dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. Filmde rol alan Jasmine Cephas Jones, dizide de yer alacak. Ona Benjamin Earl Turner, Atticus Woodward, Jaylen Barron ve Candace Nicholas-Lippman eşlik edecek.

Ashley, 12 yıldır birlikte olduğu oğullarının babası Miles ile Oakland’da orta sınıf bir hayat yaşamaktayken Miles ansızın hapse atılır. Ashley, Miles’ın annesi ve üvey kız kardeşinin yanına taşınmak zorunda kalınca bir varoluşsal krizle yüzleşir.

Turner, bir yıllık ev hapsi cezası aldığı için bileklik takan, evde vakit öldürmeye çalışan Earl'ü oynayacak. Turner, dizide yazar olarak da yer alacak.

Woodward, Ashley ve Miles'ın akıllı ve tatlı oğlu Sean'ı canlandıracak. Barron, Miles'ın üvey kardeşi Trish'i oynayacak. Nicholas-Lippman ise Oakland'a geri dönen Ashley'in yakın arkadaşı Janelle'e hayat verecek.

2018 yılında vizyona gelen Lionsgate yapımı filmin uzantı dizisi şirkete bağlı kanallardan Starz'da yayınlanacak. Filmin yazarlığını, yapımcılığını ve başrolünü üstlenen Rafael Casal ile Daveed Diggs, komedi-drama dizisinin de yazarlığını ve yapımcılığını üstlenecekler. Casal, showrunner olarak da görev alacak. Lionsgate TV ise projenin yapımını üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER