Emre Bey, Sol Yanım dizisinde Burak karakterini canlandıracak!

Emre Bey, Sol Yanım dizisinde Burak karakterini canlandıracak!
Star’ın yeni dizisi ‘Sol Yanım’ seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, genç oyuncularıyla da şimdiden merak konusu oldu. Dizinin dikkat çeken isimlerinden Emre Bey, ‘Burak’ karakterini canlandıracak.
 
Star’ın seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Sol Yanım’ın başrol oyuncularından Emre Bey, ‘Burak’ karakterini canlandıracak. Özge Yağız’ın canlandırdığı Serra’yı ilk görüşte gözüne kestiren Burak, kampüste ve arkadaşları arasında çapkınlığı ve eğlenceye olan tutkusu ile tanınıyor. Genç oyuncu Emre Bey, kampüsün trend belirleyen isimlerinden biri olan Burak karakterinde stiliyle de çok konuşulacak.
 
Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Sol Yanım’, tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka sevdaların hikayesini anlatacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği dizinin senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor. ‘Sol Yanım’da başrolleri; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli paylaşıyor.
 
‘Sol Yanım’, yakında Star’da...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER