ITV'den iki yeni dizi geliyor: The Long Call & Our House

ITV'den iki yeni dizi geliyor: The Long Call & Our House
İngiliz kanalı ITV, yakın gelecekte 7 yeni diziyi izleyici karşısına çıkaracak.

* The Long Call:

ITV Studios'a bağlı Silverprint Pictures yapımını üstlenecek. Sezonu 4 bölüm sürecek. Kanalın dizilerinden Vera'yı hazırlayan Ann Cleeves'in aynı isimli romanından uyarlanacak. Senaryoyu Kelly Jones (Baptiste, Des, Call The Midwife) kaleme alacak, Lee Haven Jones (Doctor Who, The Bay) ise bölümleri yönetecek.

Dedektif Matthew Venn, 20 yıl önce ailesi tarafından reddedilmiş ve North Devon'daki evini geride bırakarak kasabayı terk etmiştir. Yıllar sonra kocası Jonathan'la birlikte geri döner ve ilk büyük davasını üstlenir. Yeni evinin yakınlarında boynunda albatros dövmesi olan bir adam ölümüne bıçaklanmış halde bulunur.

* Our House: 

Sezonu 4 bölüm sürecek. Louise Candlish'in kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanacak. Uyarlamayı Simon Ashdown, yapımını Red Planet Pictures üstlenecek.  Çekimler yazın başlayacak.
 
Bir gün evine gelen Fiona Lawson, eve yabancı kişilerin taşındığını görür. Ailesinin sahip oldukları ve mobilyalar ortada yoktur. Fi, ortada bir yanlışlık olduğuna inanmakta ve evin satılık olmadığı konusunda ısrar etmektedir. Üstelik kocası Bram'a ulaşamamaktadır ve görünen o ki o da ortalıkta yoktur. Olan bitenler gittikçe Fiona'nın kontrolünden çıkar ve panik seviyesi artmaya başlar. Üstelik bunlar sadece başlangıçtır.

Geçen yıl British Book Awards'ta En İyi Suç ve Gerilim Romanı ödülünü alan Our House'da Bram ve Fiona'nın gençlik dönemi de yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER