Sefirin Kızı, yakında ABD'de de yayınlanacak

Sefirin Kızı, yakında ABD'de de yayınlanacak
Sefirin Kızı dizisinin yurt dışı yolculuğu hız kesmeden devam ediyor. 

Dizinin dağıtımını üstlenen Inter Medya, Sefirin Kızı'nın (The Ambassador’s Daughter) ABD'ye de satıldığını ve İspanyolca yayın yapan Univision kanalında ekrana geleceğini duyurdu. Dizi, "La Hija del Embajador" ismiyle yayınlanacak.

Univision'ın içerik alımından sorumlu ismi Jorge Balleste, anlaşmanın ardından yaptığı açıklamada Inter Medya'nın temsil ettiği dizilerden Kara Sevda'nın Univision ekranlarındaki başarısına dikkat çekti. Balleste, Sefirin Kızı dizisinin Univision'ın ABD'deki izleyici kitlesinin ilgisini çekebilecek yüksek kaliteli prodüksiyonlara ve zorlu hikayelere olan bağlılığını gösterecek bir başka örnek olduğunu belirtti.

Inter Medya'nın alım ve satımlardan sorumlu ismi Beatriz Cea Okan ise Univision'la çalışmanın büyük bir zevk olduğundan ve Türk izleyiciyi kazanan Sefirin Kızı'nın diğer ülkelerden de harika övgüler aldığından bahsetti. Ayrıca yıldız isimlerin yer aldığı kadrosuyla dikkat çeken dizinin yakında Univison'da olacağını duyurmaktan dolayı mutlu olduklarını ekledi.

Dünya genelinde 50'den fazla ülkeye satılan Sefirin Kızı, pazartesi akşamları Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER