Alex Landi, The CW'nun Jared Padalecki'li yeni dizisi Walker'ın kadrosuna katıldı

Alex Landi, The CW'nun Jared Padalecki'li yeni dizisi Walker'ın kadrosuna katıldı
Grey's Anatomy dizisinde canlandırdığı Dr. Nico karakteriyle bilinen Alex Landi, The CW'nun yeni dizisi Walker'ın kadrosuna katıldı. Başrolünde Supernatural'ın yıldızlarından Jared Padalecki'nin yer aldığı dizi, 21 Ocak'ta başlayacak.

Walker, 1993-2001 yılları arasında yayınlanan aynı isimli dizinin modern uyarlaması. CBS kanalında ekrana gelen yapım dokuz sezon boyunca ekranda kaldı ve 196 bölüm sürdü. Başrolünde Chuck Norris yer aldı. Norris, tüm Teksas’ta ortağıyla suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırdı. Padalecki de benzer bir karaktere hayat verecek.

İki çocuk babası dul bir adam olan Cordell Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra sonra Austin’deki evine döner. Ancak halen yapacak çok işi olduğunu fark eder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri Walker'ın yeni ortağı olur.

Bahsi geçen ortağı Lindsey Morgan canlandıracak. Keegan Allen, Cordell'in savcı olarak görev alan kardeşi Liam Walker'a hayat verecek. Kadroya dahil olan Landi ise Liam'ın nişanlısı Bret'i oynayacak. Liam'ı seven Bret, kendileri için uygun olan hayatın Texas'tan değil de New York'tan geçtiğine inanan birisi.

Walker'ın senaryosunu Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human) üstlendi. Padalecki başrolün yanı sıra yürütücü yapımcı olarak da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER