Tolga Mendi, Sol Yanım dizisini ve karakterini anlattı!

Tolga Mendi, Sol Yanım dizisini ve karakterini anlattı!
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV’de seyirciyle buluşmaya hazırlanan ‘Sol Yanım’da Selim Kutlusay karakterini Tolga Mendi canlandıracak.
 
“Kutlusay Ailesinin veliahtı!” Selim Kutlusay işte bu sözlerle tanımlanıyor! Oysa bu şaşalı hayatın içinde Selim; 13 yaşında annesini kaybetmiş, işkolik babası tarafından başarısı sık sık sorgulanan, okul hayatını boş vermiş bir genç…
 
Çok zengin, çok ünlü ve çok mutsuz… Selim Kutlusay’a, hayat veren Tolga Mendi, aylardır bu karakter için çalışıyor.
 
‘Sol Yanım’ projesini okuduğu ilk günden beri proje için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Tolga Mendi: “Çekim süreci boyunca Selim gibi düşünüp Selim gibi davranmaya çalıştım. Normal hayatımda bile ‘Selim burada nasıl davranırdı’ diye düşündüğüm zamanlar oluyordu. Kamera önüne geçene kadar Selim’le çok zaman geçirdik. Yüzme ve basketbol sahneleri için günlerce antrenman yaptım. Fitness zaten hayatımın bir parçası ama Selim için biraz daha fazla yüklenmiş olabilirim.
 
Genç oyuncu her daim kendini geliştirmeye çalıştığını ifade ederek “Oyunculuğum ve içsel yolculuğum için çeşitli meditasyonlar ve nefes eğitimleri aldım. Set aralarında sahne öncesi yaptığım meditasyonlar, minik ritüellerim vardır” şeklinde konuştu.
 
Sol Yanım dizisi çok yakında STAR TV ekranında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER