Apple'ın yeni komedi dizisi The Afterparty'nin kadrosu açıklandı

Apple'ın yeni komedi dizisi The Afterparty'nin kadrosu açıklandı
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta yayınlanacak komedi dizisi The Afterparty'nin kadrosu açıklandı.

Haziran ayında duyurusu yapılan projenin kadrosuna Tiffany Haddish (Girls Trip), Dave Franco (Neighbors), Ilana Glazer (Broad City), Ben Schwartz (Space Force), Sam Richardson (Veep), Ike Barinholtz (The Mindy Project), Zoë Chao (Strangers), John Early (Search Party) ve Jamie Demetriou (Fleabag) katıldı.

Phil Lord ve Chris Miller'a ait olan proje bir cinayet gizemini de barındırıyor. Sezonu 8 bölüm sürecek dizinin hikayesi bir lisenin parti sonrası etkinliğinde yaşananları konu alacak. Her bölüm farklı bir karakterin gözünden ve kendine özel görsel formatıyla birlikte anlatılacak. Miller, showrunner olarak görev alacak. TriStar TV ve Sony Pictures Television, projenin yapımını üstlendi. 

Kadroya katılan Haddish ve Early, olay yerine gelen Dedektif Danner ve ortağını canlandıracak. Diğer 7 oyuncu ise bahsi geçen eski lise arkadaşlarını oynayacak.

Richardson'ın karakteri Aniq, kaçış odası tasarlayan ve lisedeyken hoşlandığı Zoe'yle yeniden görüşmek unuduyla buluşmaya gelen bir adam. Bahsi geçen Zoe'yi Chao canlandıracak. Zoe, şimdilerde okul yönetiminde ve liseden beri birlikte olduğu aşkından yeni ayrılmış.

Barinholtz, Zoe'nin ayrıldığı kibirli eski sporcu Brett'i; Schwartz ise Aniq'in müzikte kariyer yapmak isteyen en yakın arkadaşı Yasper'i oynayacak.

Glazer, lise zamanı sınıf başkanı olan Chelsea'yi; Franco şimdilerde ünlü bir pop yıldızı ve oyuncu olan Xavier'i; Demetriou ise lise boyunca herkesçe yok sayılan ve hatırlanma umuduyla buluşmaya gelen Walt'u canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER