Ünlü yapım şirketleri dört yeni Türk dizisinin tanıtımı için MaddNext'te bir araya geldiler

Ünlü yapım şirketleri dört yeni Türk dizisinin tanıtımı için MaddNext'te bir araya geldiler
MADD Entertainment, Ay Yapım, MF Yapım ve Medyapım'ın yöneticileri ile ünlü isimler, dört yeni Türk dizisinin tanıtımı için bir araya geldiler.

NATPE V-Fronts kapsamında online olarak ve ikinci kez düzenlenen MaddNext'e dünya genelinden yüzlerce gazeteci, yayıncı ve medya çalışanı katıldı. Etkinlikte Med Yapım'dan Sadakatsiz (A Woman Scorned), Ay Yapım'dan Menajerimi Ara (The Agency), MF Yapım'dan Sen Çal Kapımı (Love Is In The Air) ve Medyapım ile MF Yapım'dan Çocukluk (Abandoned) dizileri yer aldı.

MADD Entertainment'in genel müdürü Ateş İnce'nin yönettiği panele ilk olarak "Sadakatsiz" dizisiyle başlandı. Medyapım'ın başkanı Fatih Aksoy, anne olmak [Anne] veya bekar bir kadın olmak [Kadın] gibi temel şeylere odaklanmayı sevdiği için Doctor Foster uyarlamasında karar kıldığını, şimdi ise evliliği sorgulamak için bir şansları olduğunu belirtti.

Aksoy'a başrol oyuncuları Cansu Dere ve Caner Cindoruk eşlik etti. Türkiye'deki en nefret edilen adam olmanın nasıl bir şey olduğu sorulduğunda Caner Cindoruk, "Rollerimden birisi için hiç böyle bir tepki almamıştım. Sosyal medyada pek çok öfkeli mesaj aldım, inanamazsınız," cevabını verdi.

Aksoy, iki oyuncuyla da Medyapım'ın ikinci projesi olduğuna dikkat çekti ve "Tanrı'ya şükür, harika bir kadın oyuncumuz var," dedi. Karakterini soğuk kanlı birisi olarak tanımlayan Cansu Dere ise "Doktor olarak duygularını nasıl kontrol etmesi gerektiğini biliyor. İntikamını almak için yapmasını istediğiniz her şeyi yapacak ama doğru zaman gelene kadar da bekleyecek," diye ekledi.


Panelde ikinci olarak Ay Yapım imzalı "Menajerimi Ara" dizisi yer aldı. Diziyi tanıtan yönetmen Ali Bilgin'e başrollerden Barış Falay ve Ahsen Eroğlu eşlik etti.

Falay, karakteri Çınar'la ilgili "Bu dünyada ben bir köpek balığıyım," derken Çınar ve Dicle arasındaki ilişkinin diziyi insancıllaştırdığını ekledi. Eroğlu ise "Baba-kız çatışması Akdeniz kültüründe çok yaygındır. Dicle, kendisine güvenen bir kız. Hayalleri var ve onlardan vazgeçmeyi reddediyor," diye devam ettirdi.


Med Yapım imzalı "Çocukluk" dizisi ise panelde MADD Entertainment'ın satış müdürü Özlem Özsümbül tarafından tanıtıldı. Panelde kendisine başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Beren Gökyıldız eşlik etti.

Özsümbül dizinin dünya pazarındaki cazibesinden bahsederken "Alıcılar en iyi içeriği ister. Beren'in son dizisi Kızım (My Little Girl), dünya genelinde başarısını kanıtladı ve Çocukluk da farklı olmayacak," ifadelerini kullandı.


Panelin son ziyaretçisi ise "Sen Çal Kapımı" dizisiydi.

Yaz dizisi olarak başlayan ve yayın hayatını başarıyla devam ettiren Sen Çal Kapımı'yı yapımcı Asena Bülbüloğlu tanıttı. Kendisine başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel eşlik etti. Bülbüloğlu diziyle ilgili "Derin hikayesi olan bir dizi tasarladık. Romantik komedi klişelerinden uzak kalarak romantik bir dramedi hazırladık," dedi.

Hande Erçel sosyal medyada aldığı tepkilerin kendisini şaşırttığını ve "Sosyal medyam dizi başladığından beri genişliyor. Her perşembe sabahı dünya genelinden gelen bütün fan mesajlarını okuyorum ve daha da motive ediyor," dedi.

Ateş İnce, kapanış öncesi yılda iki kez yapılması planlanan MaddNext'in devam edeceği sözünü verirken fiziksel olarak buluşmak mümkün olduğunda yüz yüze yeniden görüşmek için sabırsızlandıklarını ekledi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER