Alev Alev dizisi erkek karakterleri ve onların hikayesiyle de çok konuşulacak!

Alev Alev dizisi erkek karakterleri ve onların hikayesiyle de çok konuşulacak!
5 Kasım Perşembe akşamı Show TV’de ekranlara gelmeye hazırlanan, Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisi erkek karakterleri ve onların hikayesiyle de çok konuşulacak. Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel, hikayenin kilit isimlerine hayat vererek üç kadının 3 farklı kaderinin seyrini değiştirecek.

Kadınların dünyasında siyahı ve beyazı en güçlü şekilde temsil edecek olan kendi kuşaklarının güçlü ve de dikkat çeken oyuncuları Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel’i seyirci bu kez bambaşka karakterlerde izleyecek.
 
Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız’ın oturduğu ‘Alev Alev’, hayatın içinden hikayesi, sarsıcı anlatımı ve kurgusu, güçlü oyuncu kadrosu ve de müzikleriyle kısa sürede gündeme yerleşecek.
 
Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın da başrollerinde yer aldığı dizi, ilk bölümüyle 5 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekranlara gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER