Netflix, Beckham çiftiyle de anlaştı

Netflix, Beckham çiftiyle de anlaştı
Obama çifti ve Prens Harry-Meghan Markle gibi yüksek profilli pek çok isimle anlaşan Netflix, David-Victoria Beckham çiftiyle de anlaştı.

The Sun'ın haberine göre anlaşmanın değeri 16 milyon £, yani yaklaşık 20.6 milyon $. Çift, çekilecek belgesel dizisinde çocuklarıyla birlikte yer alacak. Tatiller, doğum günleri ve önemli günler gibi pek çok zamandan kalma kişisel arşiv görüntüsü de kullanılacak. David Beckham'ın yapım şirketi Studio 99, yapımcı olarak projeye dahil olacak.

20 yıllık futbol kariyerinin ardından emekli olan David Beckham, futbol tarihinin en ünlü isimlerinden birisi olarak biliniyor. Kariyeri boyunca milli takımın yanı sıra Manchester United, Preston North End, Real Madrid, Milan, LA Galaxy ve Paris Saint-Germain gibi takımlarda oynadı. Amerikan futbol kulübü Inter Miami CF ve İngiliz futbol kulübü Salford City'nin sahiplerinden birisi. Modellik ve reklam oyunculuğu da yapan Beckham'ın futbol sonrası kariyerine de belgeselde yer verilecek.

Spice Girls grubunun üyelerinden birisi olan ve Posh Spice olarak da bilinen Victoria Beckham (Adams), müzik kariyerinin yanı sıra moda sektöründe de kariyer yaptı. Kendisiyle ilgili birden fazla belgeselde yer alan Victoria Beckham'ın David Beckham'la olan ilişkisi ve uzun evliliği de belgesel dizisinde kendisine yer bulacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER