Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close'un başrolleri belli oldu

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close'un başrolleri belli oldu
Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close'un başrolleri belli oldu. Cush Jumbo (The Good Fight), James Nesbitt (The Missing), Richard Armitage (The Stranger) ve Sarah Parish (Bancroft) kadroya katıldı.

En yakınlarından bile sakladıkları karanlık sırları olan üç kişi hayatlarına sakin bir şekilde devam etmektedir: Üç çocuklu çalışan anne Megan (Jumbo), bir dönemin umut vaad eden belgesel fotoğrafçısıyken şimdilerde zengin çocuklarla uğraşmak zorunda kalan Ray (Armitage) ve eski bir kayıp vakasını bırakamayan dedektif Broome (Nesbitt).

Megan'ın geçmişinden eski bir arkadaş olan Lorraine'in (Parish) şok edici haberlerle ortaya çıkması üçünün de hayatını etkileyecek. Geçmiş onları avlamak için ortaya çıkıp hayatlarını mahvetmekle tehdit edecek. Peki, bir sonraki hamleleri ne olacak?

Sezonu 8 bölüm sürecek dizinin senaryosunu Coben, Danny Brocklehurst ve Richard Fee'yle birlikte kaleme alacak. Daniel O’Hara (The Stranger) bölümleri yönetecek.

Netflix, şimdiye kadar Coben projelerinden The Stranger (2020), The Woods (2020) ve Safe'i (2018) ekrana getirdi. Ayrıca İspanyolca dizi The Innocent'ın ve Fransızca film Gone For Good'ın hazırlıkları devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER