Netflix, The Haunting: Bly Malikânesi'nden özel bir video paylaştı

Netflix, The Haunting: Bly Malikânesi'nden özel bir video paylaştı
Netflix, The Haunting: Bly Malikânesi'nden özel bir video paylaştı.

Mike Flanagan ve Kate Siegel, izleyiciyi The Haunting: Bly Malikânesi’nin “Eski Giysilerin Romansı” isimli 8. bölümünün kamera arkasına götürüyor ve Bly Malikânesi’nin karanlık geçmişini açığa çıkartan bölümle ilgili detayları paylaşıyor.

The Haunting: Bly Malikânesi Hakkında:

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy’den The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikânesi, 1980'lerin İngiltere'sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar. Yeni bakıcı, malikânenin aşçısı Owen ( Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T'Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikânede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikânede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Bly Malikâne’sinde, ölmek, gitmiş demek değildir.

Henry James’in ikonik hikayesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosuna Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel ve Tahirah Sharif de eşlik ediyor. Yürütücü yapımcılığı Mike Flanagan, Trevor Macy, Darryl Frank ve Justin Falvey tarafından üstlenildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER