Oscar Isaac, Marvel'ın Moon Knight dizisinin başrolünde yer almak için görüşüyor

Oscar Isaac, Marvel'ın Moon Knight dizisinin başrolünde yer almak için görüşüyor
Oscar Isaac, Marvel'ın Moon Knight dizisinin başrolünde yer almak için görüşüyor.

Disney+'ta ekrana gelecek yeni dizinin hazırlıkları devam ederken kadro görüşmeleri de başladı. Öne çıkan isimse Isaac oldu. Marvel Studios'un yapımını üstlendiği projede Jeremy Slater showrunner ve senarist olarak görev alıyor.

Üst düzey paralı bir asker olan Marc Spector'un hikayesini konu alan Moon Knight'ta Marc, Mısır'daki ay tanrısı Khonshu'nun insan avatarı olunca suçla savaşmaya karar veriyor.

Disney'in Star Wars serisinde de rol alan aktör, haklar Marvel'da değilken X-Men serisinde de oynadı. Inside Llewyn Davis filmindeki rolüyle Altın Küre adaylığı alan Isaac, ödülü HBO'nun mini dizisi Show Me a Hero'yla kazandı. Yakında HBO'nun bir diğer mini dizisi Scenes From a Marriage'de de rol alacak. Ayrıca Denis Villeneuve imzalı Dune uyarlamasıyla vizyona gelecek.

Marvel'ın Disney+ için hazırladığı dizilerin arasında WandaVision, Loki, Falcon and the Winter Soldier, Hawkeye, Iman Vellani'nin başrolünde yer alacağı Ms. Marvel ve Tatiana Maslany'nin başrolünde yer alacağı She-Hulk da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER