Netflix, İspanya'da 3 yeni dizi duyurdu

Netflix, İspanya'da 3 yeni dizi duyurdu
Geçtiğimiz salı günü Türkiye'deki yeni projelerini duyuran Netflix'ten başka proje haberleri de geldi. Şirket, İspanya'da 3 yeni dizi duyurdu.

* Feria: Drama dizisini Montero ve Agustín Martínez yarattı. Sezonu 8 bölüm sürecek. Fantezi gerilim dizisinin hikayesi 1990'lı yıllarda bir Endülüs köyünde geçecek. İki genç kız kardeş, ailelerinin aslında canavar olduğunu keşfedecek.

* The Wanninkhof Case: 1999'da yaşanan Rocío Wanninkhof cinayetinin hikayesini anlatacak. 2001'de Wanninkhof'un annesinin arasının bozuk olduğu sevgilisi María Dolores “Loli” Vázquez, cinayet işleme suçlamasıyla yakalanmış ve mahkemeye çıkmıştı. Loli'nin homoseksüelliğinin de gündem olduğu dava, tartışmalı bir sürecin ardından sonuçlandı. DNA kanıtı sonrası Loli'nin suçsuzluğu ortaya çıkarken cinsel suçlardan sabıkalı 32 yaşındaki Tony Alexander King tutuklandı.

El tiempo que te doy” (The Time I Give You): Inés Pintor, Pablo F. Santidrián ve Nadia de Santiago dizinin yaratıcıları. De Santiago ve Álvaro Cervantes başrolde yer alacaklar. Bir ayrılığın sonrasında geçen hikayede Lina, eski sevgilisi Nico'yu unutmaya çalışmaktadır. Ancak Nico'nun anısı onun bilincine ısrarla dahil olmaktadır. Çekimler Madrid'de ve Andalusia'ya da devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER