Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor: How To Ruin Christmas & Over Christmas

Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor: How To Ruin Christmas & Over Christmas
Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor.

How To Ruin Christmas: The Wedding: Güney Afrika yapımı. Aralık ayında başlayacak ve sezonu 3 bölümden oluşacak. Kadrosunda Busi Lurayi, Thando Thabethe, Trevor Gumbi, Rami Chuene ve Clementine Zitha gibi isimler yer alıyor.

Noel’de ailesini ziyaret eden hayırsız evlat Tumi, kız kardeşi Beauty’nin evlilik planlarını mahvetmeyi başarır. Şimdi çok geç olmadan işleri tekrar yoluna koymak zorundadır.Überweihnachten (Over Christmas): Almanya yapımı bir mini dizi. Christian Pokerbeats Huber‘in 7 Kilo in 3 Tagen isimli romanından uyarlandı. Komedi dizisinin sezonu 3 bölümden oluşuyor. Gelecek ay ekranda olacak.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Tobi Baumann üstlendi. Kadrosunda Luke Mockridge, Cristina do Rego, Lucas Reiber, Johanna Gastdorf, Rudolf Kowalski, Carmen-Maja Antoni ve Seyneb Saleh gibi isimler yer alıyor.
 
Tatil için eve dönen Bastian, erkek kardeşinin eski kız arkadaşıyla sevgili olduğunu öğrenir. Ebeveynleri Brigitte e Walter'ın bundan henüz haberi olmasa da kardeşler arasında kavga kaçınılmazdır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER