Evrim Akın’ın sunumuyla Yeni Bir Ev, Star Tv'de başlıyor!

Evrim Akın’ın sunumuyla Yeni Bir Ev, Star Tv'de başlıyor!
Star ekranlarında ’ev ödüllü’ yepyeni bir yarışma programı başlıyor... Sunuculuğunu Evrim Akın’ın üstlendiği  ’Yeni Bir Ev’ isimli yarışma programıyla hayaller gerçek oluyor ve ’ev ödülü’ için kıyasıya bir yarış başlıyor... Hayallerin yarıştığı ’Yeni Bir Ev’, Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Star’da...
 
Türk televizyonlarının ev odüllü tek dekorasyon yarışması ‘Yeni Bir Ev’ başlıyor. Evrim Akın’ın eğlenceli sunumuyla hayallerin gerçek olacağı yarışmada, her hafta şanslı bir kişinin salonu 5 ayrı yarışmacının hayal gücü ile dekore oluyor.
 
Her gün bir yarışmacı, kısıtlı bir bütçe ve kısıtlı zamanla şanslı ev sahibi için kolları sıvayacak. O günün yarışmacısı; aynı gün içerisinde hem yarışacağı evin salonunu boyatacak hem de alışveriş yaparak ev için gerekli malzemeleri alacak. Günün sonunda rakiplerinin ve şanslı ev sahibinin beğenisini kazanmak üzere evi en güzel şekilde dekore edecek. Ev sahibinin salonunu en güzel şekilde dekore etmeyi başaran yarışmacı, finaldeki büyük ev ödül için yarışmaya da hak kazanacak.
 
Haftanın şanslı ev sahibi, beş yarışmacının yaptığı dekorasyondan en beğendiğinin sahibi olacak. Aynı zamanda dekorasyonu en beğenilen yarışmacı da rakiplerinden ve ev sahibinden aldığı puanlarla haftanın kazananı olacak.
 
Kazanan yarışmacı, ya 10 bin TL ödül alacak, ya da ’ev ödülü’ için yarışmaya hak kazanacak.
 
’Yeni Bir Ev’, hafta içi her gün saat 16.30’da Star’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER