Joanne Froggatt, Angela Black’in başrol oyuncusu oldu

Joanne Froggatt, Angela Black’in başrol oyuncusu oldu
Joanne Froggatt (Downton Abbey, Liar), ITV ve Spectrum ortak yapımı "Angela Black"in başrol oyuncusu oldu.

Londra banliyösünde sevimli bir evi, gönüllü olarak çalıştığı bir işi, iki harika oğlu ve karizmatik bir eşi olan Angela Black’in hayatında dışarıdan bakıldığında her şey yolunda gibidir. Ancak bu mükemmel görünümün ardında Angela aslında aile içi şiddet kurbanı bir kadındır.

Kaçamayacağı bir ilişkide hapsolan Angela'nın önüne büyük bir fırsat çıkar. Özel bir araştırmacı olan Ed sayesinde öğrendiği gerçekler sonrası büyük bir şaşkınlık yaşar. O zamanda sonra hayatı çocukların okul koşusundan ve gönüllü çalışmalardan, özel dedektiflere ve gömülmüş sırlara geçiş yapar. Angela, hayatının büyük bir bölümünde ona baskı uygulayan ve eziyet eden adama karşı savaşmak için değer verdiği her şeyi riske atar.

Psikolojik gerilim dizisinde Michiel Huisman bahsi geçen eş Olivier'i, Samuel Adewunmi ise Ed'i canlandıracak. Sezon 6 bölümden oluşacak. The Missing, Baptiste ve Liar gibi dizilerle bilinen Harry Williams ve Jack Williams, diziyi hazırlayacak. İki kardeşin sahip olduğu yapım şirketi Two Brothers Pictures dizinin yapımını, Craig Viveiros ise yönetmenliğini üstlendi. Çekimlere bu ay içinde Londra'da başlanacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER