Netflix, Cobra Kai dizisine 4. sezon onayını verdi

Netflix, Cobra Kai dizisine 4. sezon onayını verdi
Netflix, Cobra Kai dizisine 4. sezon onayını verdi.

Haziran ayında Netflix'e transfer olan dizi, ilk iki sezonuyla platformdaki yerini aldı ve en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Netflix ise hem üçüncü sezonun 8 Ocak 2021'de başlayacağını açıkladı, hem de gelecek sezon öncesi yeni sezon haberini verdi. Dizinin yayın tarihi kısa bir tanıtım eşliğinde duyuruldu.

Netflix, Fransız yapımı komedi dizisi Famiy Business için 3. sezon onayını verdiğini de açıkladı. Jonathan Cohen, Gérard Darmon ve Julia Piaton gibi isimleri kadrosunda bulunduran dizi, Fransa'da esrarın yasallaştığı dönemde geçiyor. Giriştiği işlerde pek başarılı olamayan bir adam, babasının kasap dükkanını esrar kafeye dönüştürmek için uğraşmaya başlar.

1984 yapımı The Karate Kid filminin devamı niteliğindeki Cobra Kai'nin başrollerinde filmde de yer alan Daniel LaRusso ile Johnny Lawrence yer alıyor. Josh Heald (Hot Tub Time Machine), Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg (Harold and Kumar) projenin senaristliğini; Ralph Macchio ve William Zabka ise yapımcılığını üstlendiler.

Yeni dizide turnuvanın bitişinin 30 yıl sonrasında Johnny, Cobra Kai dojoyu yeniden açmaya karar verir. Daniel ise akıl hocası Mr. Miyagi'nin yokluğunun üstesinden gelmekte zorlanmaktadır. Bu ikili kısa süre içinde aralarındaki anlaşmazlıkla baş etmenin en iyi yolunun karate olduğuna karar veriyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER