Ekim ayı boyunca Discovery’de uzay yolculuğu başlıyor!

Ekim ayı boyunca Discovery’de uzay yolculuğu başlıyor!
Geleceğe Yolculuk, Ay’a İnişin Bilinmeyenleri, Apollo: Kayıp Kayıtlar ve İnsanlık İçin Dev Bir Adım, Ekim ayı boyunca, sırasıyla her Pazar 21:00’de Discovery Channel’da.

Discovery Channel, yeni sezonunda gökyüzü meraklılarını ekranlara kilitliyor. Gök taşlarından kuyruklu yıldızlara gökyüzüne ve uzaya dair merak edilen her şey, Ekim ayı boyunca Discovery ekranlarında.
 
NASA & SpaceX: Geleceğe Yolculuk: 4 Ekim Pazar 21:00
SpaceX ve NASA uzmanları, uzayın keşfini dönüştürecek bir  göreve çıkıyor. İnsanların, teknoloji ile Ay’a, Mars’a ve ötesine nasıl taşınacağına tanıklık etmeye hazır olun.
 
Ay’a İnişin Bilinmeyenleri: 11 Ekim Pazar 21:00
1969’daki Ay yolcuğu ve bu yolculuğun gerçek olup olmadığı konusu, kuşku yaratan pek çok komplo teorisine konu oldu. Peki, bu olay aslında propaganda amaçlı bir aldatmaca mıydı?
 
Apollo: Kayıp Kayıtlar: 18 Ekim Pazar 21:00
1969’da milyonlarca insan Neil Armstrong’un Ay’a ayak basışını izledi. Ancak bu unutulmaz görüntülerin ardında, pek bilinmeyen ve hiç görülmemiş çekimlerle anlatılan bir öykü var.
 
İnsanlık İçin Dev Bir Adım: 25 Ekim Pazar 21:00
Apollo 11 projesinin ve Ay’a ilk çıkışın sağladığı bilgiler ışığında Neil Armstrong’un yaşamı ve uzay araştırmalarına yapılan sayısız kayıtlara şahitlik etmeye hazır olun.
 
NASA & SpaceX: Geleceğe Yolculuk, Ay’a İnişin BilinmeyenleriApollo: Kayıp Kayıtlar ve İnsanlık İçin Dev Bir Adım ile Uzay Kuşağı, 4 Ekim’den itibaren her Pazar 21:00’de Discovery Channel’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER