Genevieve Padalecki ve Jared Padalecki, Walker dizisinde bir araya geliyor

Genevieve Padalecki ve Jared Padalecki, Walker dizisinde bir araya geliyor
Genevieve Padalecki ve Jared Padalecki, Walker dizisinde bir araya geliyor.

The CW'nun gelecek sezondaki yeni dizilerinden Walker'ın başrolünde Supernatural'ın yıldızlarından Jared Padalecki yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Supernatural'ın çekimlerini tamamlayan oyuncu, yakında Walker'ın çekimlerine başlayacak. 2010'dan beri evli olan çift yeni dizide birlikte oynayacak.

Walker, Texas Ranger 1993-2001 yılları arasında yayınlanan aynı isimli dizinin modern uyarlaması. CBS kanalında ekrana gelen yapım dokuz sezon boyunca ekranda kaldı ve 196 bölüm sürdü. Başrolünde Chuck Norris yer aldı. Norris, tüm Teksas’ta ortağıyla suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırdı. Padalecki de benzer bir karaktere hayat verecek. 

İki çocuk babası dul bir adam olan Cordell Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra sonra Austin’deki evine döner. Ancak halen yapacak çok işi olduğunu fark eder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri Walker'ın yeni ortağı olur.  

Genevieve Padalecki, Cordellîn rahmetli eşini oynayacak ve geçmiş sahnelerde görünecek. Bahsi geçen ortağı Lindsey Morgan canlandıracak. Keegan Allen ise Cordell'in savcı olarak görev alan kardeşi Liam Walker'a hayat verecek. 

Walker'ın senaryosunu Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human) üstlendi. Padalecki başrolün yanı sıra yürütücü yapımcı olarak da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER