Babil dizisi ikinci sezonuyla geri dönüyor!

Babil dizisi ikinci sezonuyla geri dönüyor!
Star’ın sevilen dizisi ‘Babil’, ikinci sezonun ilk bölümüyle  bu akşam izleyici karşısına çıkıyor… Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı ‘Babil’in  senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.
 
Halit Ergenç’in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu, başrollerinde Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak’ın yer aldığı Babil dizisi iddialı kadrosu ve sürükleyiciyi hikayesiyle bu akşam Star’da...
 
İlk sezonda izleyicisinin merakla beklediği birçok sorunun cevaplarının verileceği yeni sezonun ilk bölümü, herkesi ekran başına kilitleyecek. Parayı, yatırımları, vergileri, borçları, alacak verecekleri kolaylıkla hesaplayabilen İrfan’ın tek bir şeyi hesap edemediğiyle yüzleşeceğiz; insanın zaaflarıyla. Oğlunun hayatını kurtarmak için girdiği karanlık yol şimdi, kendini ve tanıdığı herkesi uçuruma sürüklüyor. Herkes kalbini eline aldı. İlay, İrfan için son şansını deniyor, Egemen Eda için. İrfan Ayşe’yle hiç hesaplayamadığı başka bir denklemde. Süleyman bir kere daha İrfan’la karşı karşıya… Bu defa İlay için.
 
‘Babil’, bu akşam saat 20.00’de Star’da…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER