Yarım Kalan Aşklar dizinden özel bir sahne yayınlandı!

Yarım Kalan Aşklar dizinden özel bir sahne yayınlandı!
İlginç hikayesi ve dikkat çeken karakterleriyle farklı bir seyir vadeden BluTV özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ uzun süren hazırlıkların ardından izleyiciyle buluşmaya hazır! Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığındaki TIMS&B Productions imzalı dizi, tansiyonun hiç düşmediği bölümleriyle 10 Eylül’de BluTV’de başlıyor. Diziden yayınlanan ilk özel sahnede Ozan’ın (Tolga Sarıtaş), Kadir’in (Burak Deniz) bedeninde uyandığı anlar izleyenlerde merak uyandırıyor!
 
Özel yapımlarıyla beğeni toplayan Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV’nin dikkat çekici son projesi ‘Yarım Kalan Aşklar’ 10 Eylül Perşembe günü yayına giriyor. Kadrosunda Burak DenizDilan Çiçek DenizCem Davran ve Ezel Akay’ın yanı sıra Esra RuşanNazlı BulumCihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal’ı bir araya getiren ‘Yarım Kalan Aşklar’ aksiyon ve gizem dolu sahneleriyle heyecanı doruk noktasına taşırken, alışık olmadığımız bir aşk hikayesiyle de izleyicinin kalbine dokunacak. Başarılı ve meraklı gazeteci Ozan’ın (Tolga Sarıtaş) gizemli ölümünün ardından olaylı bir cinayet bürosunun sorumsuz komiseri Kadir’in (Burak Deniz) bedeninde uyanmasını konu alan ‘Yarım Kalan Aşklar’da Kadir’in bedenindeki Ozan, başına gelenlerin absürtlüğüne alışamadan kendini ardı ardına gelen birçok talihsizliğin ortasında bulacak. Ozan ‘Kadir’in bedenindeyken gazeteci ‘Elif’le (Dilan Çiçek Deniz) birlikte bir yandan üstü örtülmüş gerçeklerin peşinden giderken bir yandan da aşkına yeniden kavuşmanın yollarını arayacak!
 
Diziden Özel Sahne Yayınlandı!
Yayınlanan özel sahnede; Ozan, Kadir’in bedeninde perişan bir halde uyanıyor. Yarım Kalan İşler Dairesi’nden Başkan Yardımcısı Haluk’un (Şehsuvar Aktaş) Kadir’in bedeninde ikinci bir şansla hayata dönen Ozan’a yeni hayatında yapmaması gerekenleri anlattığı anlar, dizinin aksiyon, aşk, macera ve komedi dolu sahnelerinin yanı sıra fantastik hikayesiyle ilgili de yeni sinyaller veriyor.
 
Aksiyon, aşk, gizem ve komediyi bir araya getiren dizinin senaryosu Ethem ÖzışıkHakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleminden çıkarken, bu farklı hikaye Umur Turagay’ın rejisiyle buluşuyor. İzleyicilerin kendilerini sürprizlerle dolu bir yolculukta bulacağı, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavının verileceği ‘Yarım Kalan Aşklar’ 10 Eylül’de BluTV’de başlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER