The Walking Dead, 11. sezonuyla ekrana veda edecek

The Walking Dead, 11. sezonuyla ekrana veda edecek
The Walking Dead için nihayet yolun sonu gözüktü. AMC, dizinin 11. sezonuyla ekrana veda edeceğini açıkladı.

İlk olarak 4 Ekim'de pandemi nedeniyle yayınlanamayan 10. sezonun 16. bölümü ekrana gelecek. Ardından 2021 içinde 10. sezona dahil olan 6 bölüm daha yayınlanacak ve sezon 22 bölümle tamamlanacak. Final sezonu özelliğindeki 11. sezon ise 24 bölümden oluşacak. Son sezonun yayınının iki yıla yayılması planlanıyor. The Walking Dead, 2021'de tekrar ekrana döndükten sonra 2022 içinde yayın hayatını tamamlayacak.

Ancak zombiler fazla uzağa gitmiyorlar.AMC, son sezon haberiyle birlikte 2 yeni uzantı haberi de paylaştı. Bunların ilki Daryl ve Carol uzantısı. Norman Reedus ve Melissa McBride'ın başrolünü üstleneceği yeni dizi 2023 içinde ekranda olacak. Ayrıca antoloji özelliğindeki yeni bir dizinin hazırlıklarına da başlandı. Deadline'ın haberine göre “Tales of The Walking Dead” isimli proje, evrendeki yeni veya eski karakterleri konu alan bölümlük hikayeler anlatacak.

The Walking Dead'in Rick Grimes'ı konu alan filmlerinin hazırlıkları devam ediyor. İki sezon sürecek uzantı dizi "The Walking Dead: World Beyond" 4 Ekim'de başlayacak. Bir diğer uzantı Fear the Walking Dead de yeni sezonuyla gelecek ay yayında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER