Fresh Prince of Bel-Air, modern versiyonuyla ekrana dönüyor

Fresh Prince of Bel-Air, modern versiyonuyla ekrana dönüyor
Fresh Prince of Bel-Air de ekrana geri dönen dizilerin arasına katılıyor. Dizinin modern versiyonu yeni dijital platformlardan Peacock'tan onay aldı. Şimdiden ikinci sezonu da garantileyen diziyle ilgili haberi Youtube videosuyla Will Smith duyurdu.

"Bel-Air" ismiyle yayına hazırlanan proje, Morgan Cooper'ın hazırladığı viral videodan esinlenecek. Cooper'ın videosu 1990-1996 arasında yayınlanan ünlü komedi dizisinin drama versiyonu olarak hazırlandı ve izlenme sayısı 5 milyonu geçti. Modern zamanın Amerika'sında geçen drama dizisinde Will'in Batı Philadelphia sokaklarından Bel-Air'deki malikanelere uzanan karmaşık yolculuğu anlatılacak.

Cooper, yeni dizide senarist ve yapımcı olarak yer alacak. Showrunner olarak görev alan Chris Collins, kendisine senaryoda eşlik edecek. Ana dizinin başrollerinden Will Smith de yapımcı olarak yer alacak.

Temmuz ayında yayına başlayan Peacock, hali hazırda Battlestar Galactica, Queer as Folk, Saved by the Bell ve Clueless'ın modern versiyonlarının hazırlıklarını da devam ettiriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER