Sony, Marvel karakteri Silk’in dizisi için çalışmalara başladı

Sony, Marvel karakteri Silk’in dizisi için çalışmalara başladı
Sony, Marvel karakteri Silk’in dizisi için çalışmalara başladı.

Spider-Man evreninin karakterlerinden olan Silk'in dizisi oyuncular eşliğinde çekilecek. Atypical ve Good Trouble gibi dizilerde de çalışan Lauren Moon, senaryoyu kaleme alacak. Moon da Silk gibi bir Koreli-Amerikalı bir isim. Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün yapımcıları Phil Lord ve Christopher Miller, Sony Pictures Entertainment'in eski başkanı Amy Pascal dizinin yapımcılığını üstlendiler. Muhtemel projenin henüz yayıncısı yok ancak Deadline'ın haberine göre Silk'in dizisiyle Amazon ilgileniyor.

Gerçek adı Cindy Moon olan Silk, Peter Parker’ın Koreli-Amerikalı sınıf arkadaşı. 2014 yılında “The Amazing Spider-Man #1” çizgi romanında tanıtılan karakteri Dan Slott kaleme aldı, Humberto Ramos ise çizdi. Peter Parker gibi radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılan Moon, inanılmaz hızda hareket etme, parmak uçlarından ağ fırlatma ve gelişmiş bir örümcek hissine sahip.

Karakter daha önce Spider-Man: Homecoming ve Avengers: Infinity War’da da yer aldı. Tiffany Espensen, Cindy karakteriyle ekrana geldi, ancak oyuncunun dizide rol alıp almayacağı şu an için bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER