Tülin Özen ve Meriç Aral, Kırmızı Oda dizisini ve karakterlerini anlattı!

Tülin Özen ve Meriç Aral, Kırmızı Oda dizisini ve karakterlerini anlattı!
Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, 4 Eylül Cuma akşamı 20:00’de ilk bölümüyle TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

Kırmızı Oda'nın oyuncuları Tülin Özen ve Meriç Aral, diziyi ve karakterlerini anlattı:Tülin Özen; erişkin psikiyatristi Piraye Artun’a hayat veriyor. Eşi vefat ettiği için ikiz oğullarına tek başına bakan Piraye Artun, güçlü kişiliğiyle klinikteki herkesin hayranlığını kazanıyor.

Özen, merakla beklenen ‘Kırmızı Oda’yı şu sözlerle anlattı: “Her birimizin hikayesi eksik, tamamlanmaya muhtaç ve her zaman yeni yollara, yeni kapılara ihtiyacı var. ‘Kırmızı Oda’ doktor ya da danışan olması farketmeden birbirimize nefes olmaya çalışacağımız bir dizi olacak diye hayal ediyorum.. Piraye için, diğer karakterler için ve de izleyenler için..” Meriç Aral dizide genç aktris dizide ergen psikiyatristi Dr. Ayşe Gölge’yi canlandırıyor.
 
Akademik açıdan çok başarılı ve mesleğinde gelecek vaat eden bir psikiyatrist olmasına rağmen hiç gönül ilişkisi yaşamamış ve sosyal ilişkilerde zorlanan Dr. Ayşe, ‘Kırmızı Oda’daki usta doktorlardan çok şey öğrenecek.
 
Yetenekli oyuncu Meriç Aral, diziyle ilgili görüşlerini şu sözlerle ifade ediyor: “Kırmızı Oda benim için özel bir proje. İzleyeceğiniz her vakanın gerçek olması beni çok etkiledi. Sağlıklı toplumların psikolojisi sağlam bireylerden oluştuğuna inanan biri olarak bu dizinin insanları etkileyeceğini ve teşvik edeceğini düşünüyorum. Bu da benim için oldukça kıymetli.”
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER