Pretty Little Liars'ın yeni versiyonu için hazırlıklara başlandı

Pretty Little Liars'ın yeni versiyonu için hazırlıklara başlandı
Üç sene önce yedi sezonluk yayın hayatını sonlandıran Pretty Little Liars'ın yeni versiyonu için hazırlıklara başlandı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre diziyi Riverdale'i de hazırlayan Roberto Aguirre-Sacasa hazırlayacak.

Projede yeni karakterler ve yeni bir hikaye olacak. Şimdilik yayıncısı belli değil ama HBO Max'te ekrana gelme ihtimali bulunuyor. Ana dizinin yapımını üstlenen, roman serisinin haklarına sahip olan Alloy Entertainment, yine projenin yapımcılarının arasında yer alıyor. Warner Bros. da kendisine eşlik ediyor.

2010'da başlayan Pretty Little Liars'ın şimdiye kadar iki tane uzantı dizisi de ekrana geldi. Ancak "Ravenswood" (2014) ve "Pretty Little Liars: The Perfectionists" (2019) tek sezonun ardından iptal oldular.

Geçtiğimiz dizi sezonu aynı zamanda Aguirre-Sacasa için de zorlu geçti. Ünlü showrunnerın projelerinden Riverdale uzantısı "Katy Keene" ve yine aynı dünyada geçen Netflix dizisi "Chilling Adventures of Sabrina" için iptal kararı çıktı. Hazırladığı Dracula draması The Brides'ı ABC kanalı pas geçti. 

Riverdale ise 5. sezonuyla 2021'de yeniden ekranda olacak. Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti'yle birlikte Arrow dünyasında yer alacak yeni bir projenin hazırlıklarını da devam ettiriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER