Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix'le yeni bir içerik anlaşması imzaladı

Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix'le yeni bir içerik anlaşması imzaladı
Prens Harry ve Meghan Markle da Netflix'in saflarına katıldı. Çift, platformla yeni bir içerik anlaşmasına imza attı.

The New York Times'ın haberine göre anlaşma birden fazla yıllık. Anlaşmanın içeriğinde belgeseller, belgesel dizileri, filmler, diziler ve çocuk programları yer alıyor. Habere göre çiftin belgesel için kamera önüne geçme ihtimali bulunuyor. Ancak son olarak Suits'te yer alan Markle'ın oyunculuğa dönme planı bulunmuyor.

Çiftin anlaşmadan elde edeceği kazanç ise bilinmiyor. Önemli isimleri yüksek miktarlarla kendisine bağladığı bilinen Netflix, konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti. Şirketin içerik şefi Ted Sarandos, kendilerini seçtikleri için gururlu olduklarını ve birlikte çalışacakları için heyecanlı olduklarını belirtti. 193 milyon üyeye ulaşan Netflix, daha önce Barack Obama ve Michelle Obama'yla da anlaşmıştı. Prens Harry ve Meghan Markle'ın son dönemde Disney, Apple ve NBCUniversal'la da görüştüğü konuşuluyordu.

Çİft, yaptıkları açıklamada bilgi ve umut verici içerikler yaratmaya odaklanacaklarını ve aileye yönelik ilham verici programların da kendileri için önemli olduğunu belirttiler. Yaklaşık 7 ay önce kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ve Meghan Markle, Malibu'nun kuzeyindeki Montecito bölgesinden 14.7 milyon dolara bir ev satın aldılar. Lüks muhitte oturanların arasında Oprah Winfrey ve Ellen DeGeneres de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER